fbpx

Raiffeisen nabízí pro DIP pohodlnou správu investičního portfolia

Raiffeisen bank v rámci své nabídky představila dlouhodobý investiční produkt DIP  již od 1.ledna 2024 a stala se tak jednou z prvních bank, která ho začala nabízet. Dle vyjádření banky nabízí Raiffeisen bank (dále též RB) pro DIP produkty oproti své standardní nabídce za výhodnějších podmínek. V tomto článku se dozvíte ve formě fiktivního rozhovoru s bankou přehledně a zjednodušeně hlavní informace z toho, co o své DIP nabídce Raiffeisen uvedla v tiskové zprávě vydané 8.1.2024.  

Co v rámci DIPu Raiffeisen nabízí?

Raiffeisen po pečlivém výběru klientům v rámci dlouhodobého investičního produktu zpřístupnila podílové fondy, ETF, akci i investiční certifikáty. Je jen na klientech, pro jaký finanční nástroj se rozhodnout.

Odlišují se produkty pro DIP od standardní nabídky Raiffeisen?

Ano, u všech produktů nabízíme výhodnější podmínky. Vybrané investiční nástroje nemají vstupní poplatky ani poplatky za správu. U všech jsou současně sníženy i transakční poplatky a zcela zrušené minimální poplatky za transakce. Klienti mohou investovat i v cizích měnách, kdy klientům zdarma a automaticky otevíráme i hotovostní účty nejen v Kč, ale i Eurech a USD.

Jak si lze DIP u Raiffeisen sjednat?

Klienti Raiffeisen si mohou smlouvu pro využití Dlouhodobého investičního produktu sjednat jednoduše v aplikaci, popřípadě na některé její pobočce. Sjednání je jednoduché a velmi rychlé. V rámci aplikace pak RB pro DIP slibuje klientům pohodlnou správu jejich investičního portfolia.

Co zavedení dlouhodobého investičního produktu DIP do nabídky pro Raiffeisen znamená?

K této otázce přímo citujeme z tiskové zprávy banky p. Marka Podrabského, Head of Investments v Raiffeisenbank: „Věříme, že díky zavedení Dlouhodobého investičního produktu se podaří zpřístupnit investování jako způsob zajištění se na stáří širší části veřejnosti. Vidíme zde totiž značný nevyužitý potenciál pro akumulaci a dlouhodobý růst bohatství českých domácností, kdy i přes relativně vysokou míru úspor, zatím využívá investice jako způsob tvorby majetku pouze menší část z nich. DIP vnímáme díky kombinaci daňového zvýhodnění a široké nabídky investičních možností jako ideální způsob, jak s investováním na stáří začít”.

Zpracováno z tiskové zprávy Raiffeisen vydané dne 8.1.2024

DlouhodobýInvestičtníProdukt.cz

Zajímá vás téma dlouhodobého investičního produktu více? Pokud ano, tak budeme rádi, když si přečtete další naše články, které vydáváme nejen ve spolupráci s poskytovateli DIP. Na konkrétní sekce našich stránek se dostanete pomocí lišty navigace v menu nebo kliknutím na tlačítka níže:

Přejít nahoru